Hakkımızda

Nihat İMİR

Genel Müdür


Ent; elektronik sektöründe mobil telefon,tablet ve aksesuarları, akıllı teknoloji ürünleri olmak üzere diğer sektörel ürünlerin farklı markalarına aynı yapı içersinde, teknik destek veren Türk Firması bir teknik servis organizasyonudur.

2011 başında Ent Servis Istanbul ofisinin temelleri Bayrampaşa semtinde atıldı ve bir sene gibi kısa bir süre sonra da Güneşli bölge ofisi açıldı.
Talep gören pazardaki, güçlü iş konsepti ve esnekliğinden dolayı Ent Servis bugün dünyanın kaliteli üreticilerinin ürünlerine Türkiye ve Kuzey Kıbrısa kadar uzanan hizmet ağı ile anlaşmalı markaların müşterilerine kesintisiz servis hizmeti vermektedir.

Ent Servis müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel iletişim cihazlarının ve Akıllı Teknoloji ürünlerinin satış sonrası hak ettikleri yüksek kaliteli hizmeti, dünya standartlarında ve yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Ent Servis müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf servis hizmetini sağlamaktadır.Pierre Cardin
2021
2021
2021
2021
soultech
REDWAY_wifi
2016
2012